10 років тому вихованець київського «Динамо» став кращим у Європі!

Динамо Київ 13 Грудня, 20:16
Як же швидко летить час. Все було ніби вчора.

Як же швидко летить час. Все було ніби вчора.

10 років тому в цей день вихованець академії нашого клубу Андрій Шевченко отримав приз найкращого футболіста Європи!

Але геній нашого форварда перебував і перебуває поза рамками часу. Мало хто знає, що незадовго до отримання своєї самої головної нагороди у футбольній кар'єрі Андрій прибув в дитячий будинок в Переяслав-Хмельницькому, що під Київом, де не тільки порадував дітлахів своєю появою, але й подарував без зайвого офіціозу багато чого корисного.

Тепла зустріч викладачів і учнів місцевого інтернату з зіркою світового футболу напевно живріє у них в пам'яті й досі.

Потім був запис нашого інтерв'ю, яке через кілька днів з'явилося на сторінках одного з найбільш впливових видань у світовому футболі World Soccer, з якого вже весь світ дізнався про щиру любов Андрія до своїй батьківщині, свого геніального вчителя Валерія Лобановського і клубу, який дав йому путівку у світ великого футболу!

Знаєте, великі зірки, в тому числі і футбольні залишаються в пам'яті не тільки завдяки своїм чудовим голам, але і тим що вони зробили за межами футбольних арен.

У цьому вся правда життя, чи не так...

Олег Задерновський