Даріо Срна: «Шахтар» сильніший за «Динамо» та «Дніпро» в п`ять разів». ВІДЕО

Динамо Київ 14 Грудня, 09:20
Капітан донецького «Шахтаря» Даріо Срна в ефірі програми Алли Бублій «Моя гра» на каналі «Футбол 1» відзначив, що київське «Динамо» має більше шансів на перемогу в Прем'єр-лізі ніж «гірники».

Капітан донецького «Шахтаря» Даріо Срна в ефірі програми Алли Бублій «Моя гра» на каналі «Футбол 1» відзначив, що київське «Динамо» має більше шансів на перемогу в Прем'єр-лізі ніж «гірники».

- Якби «Шахтар» сьогодні перебував у Донецьку, ми б лідирували в чемпіонаті, і «Динамо» відставало на 5 очок. Я впевнений у цьому. У мене є аргумент: за 10 років - 20 трофеїв, 5 років поспіль чемпіони, команда сильніша «Динамо» та «Дніпра» в 5 разів. Потенціал у нас божевільний. Але сьогодні «Динамо» в хорошій формі, вони претендують на чемпіонство, у них найбільші шанси на перемогу. Команда значно зросла у порівнянні з минулим роком, прийшов хороший тренер - Ребров, який суттєво змінив гру «Динамо». Вони пропускають мало, забивають багато, і тому кияни заслужено перебувають на першому місці. У «Динамо» більше шансів на перемогу в чемпіонаті, ніж у «Шахтаря».