Андрій Ярмоленко: «Я дуже задоволений, що «Динамо» знаходиться там, де і повинно знаходитись»

Динамо Київ 14 Грудня, 21:17
Вінгер київського «Динамо» Андрій Ярмоленко, після матчу зі «Стяуа», розповів про стан команди.

Вінгер київського «Динамо» Андрій Ярмоленко, після матчу зі «Стяуа», в ефірі програми «ПроФутбол», розповів про стан команди.

«Звичайно, є над чим працювати, оскільки, напевно, гра в обороні залишає бажати кращого».

«Прийшов новий тренер, змінилась гра. Я, особисто, дуже задоволений, що «Динамо» зараз знаходиться там, де і повинно знаходитись. В чемпіонаті на першому місці, в Лізі Європи на першому місці. Все відмінно», -

розповів Андрій.