Вінгер київського «Динамо» Андрій Ярмоленко, після матчу зі «Стяуа», в ефірі програми «ПроФутбол», розповів про стан команди.
«Звичайно, є над чим працювати, оскільки, напевно, гра в обороні залишає бажати кращого».
«Прийшов новий тренер, змінилась гра. Я, особисто, дуже задоволений, що «Динамо» зараз знаходиться там, де і повинно знаходитись. В чемпіонаті на першому місці, в Лізі Європи на першому місці. Все відмінно», -
розповів Андрій.