Експерти «ПроФутбол» про гру «Динамо», Шовковського та Кравця

Динамо Київ 14 Грудня, 21:53
Експерти програми «ПроФутбол» Ігор Шуховцев та Сергій Кандауров поділились своїми думками з приводу гри київського «Динамо» та двох гравців киян - Шовковського та Кравця

.

Ігор Шуховцев

«З Шовковським треба контракт продовжувати. Десь на рік. Те, що Шовковський так грає, це, напевно, заслуга усієї команди. Як індивідуальні якості тут грають роль, так і командні дії. Кожен футболіст став себе впевненіше почувати на футбольному полі. Шовковський трошки молодший за мене, але це ніяк не зменшує його заслуг. В останніх іграх Олександр дуже багато виручає свою команду в дуже складних ситуаціях. Також, захисники відчувають певну впевненість через дії Шовковського».

Сергій Кандауров

«З Кравцем нічого страшного не відбувається. Є якісь такі моменти у нападників. Також, хотів би зауважити, що Ребров в нього вірить, Ребров вважає, що він основний нападник. А це важливо для будь-якого футболіста. Весною він буде забивати. Також, дуже важливо, що є конкуренція. Конкуренція – мотор прогресу. Він буде забивати».

«Динамо» заслуговує лише позитивних відгуків. Це заслуга Реброва. Він робить певні кроки, певну команду. «Динамівський» футбол ми всі бачимо. Хотілось, щоб надалі так і продовжувалось. А не так, що, як казав Ігор Михайлович, що «ми вже декілька разів закінчували осінній відрізок чемпіонату на першому місці, а потім «Шахтар» ставав чемпіоном. Дуже добре, що з’явилась «своя» гра»