Експерт програми «Великий футбол» Олександр Севідов дав оцінку грі київського «Динамо» в цілому та виділив окремих гравців.
- Я вважаю, що київське «Динамо» зараз грає у дуже привабливий, дуже органічний, видовищний футбол, тому вболівальники потягнулися на стадіон. Я вважаю, що чудовий сезон проводить Ярмоленко. Він дійсно є лідером і збірної, і київського «Динамо». Але, чи досить йому цього, щоб грати в такому клубі, як, наприклад, «Манчестер Юнайтед», я сказати не можу. Проте, в київському «Динамо» він наразі прима.
В цілому київське «Динамо» - це команда, яка зараз дуже добре підготовлена фізично і команда, яка дійсно знає, що їй робити на футбольному полі. Зокрема, осінню частину чемпіонату ми відмічали Сидорчука. Треба також відмітити Рибалку, в якого не така яскрава позиція, але він в ній дуже непогано виглядає.
За Шовковського я навіть не кажу. Треба віддати належне, людині майже 40 років, а він стоїть. І зараз напевно воротарі замислюються, хто буде номером один. Шовковський поки не дає приводу себе убрати.