Віктор Вацко: «Динамо» намагається грати у футбол, який можна назвати сучасним і європейським»

Динамо Київ 14 Грудня, 22:55
Експерт програми «Великий футбол» відомий футбольний коментатор Віктор Вацко про гру київського «Динамо».

- Хочу сказати не порівнюючи «Динамо» ні з «Барселоною», ні з дортмундською «Боруссією», ні зі збірною Німеччини, хоча тут можна певні паралелі проводити – «Динамо» в даний момент намагається грати у футбол, який можна назвати сучасним і європейським футболом. Швидким переходом з оборони в атаку, швидким поверненням з атаки в оборону, високим пресингом, вони стараються грати. Поміняв Ребров кардинально гру в центрі поля. В «Динамо» опорний півзахисник завжди був еталон. Андрій Гусін, царство небесне, Огнен Вукоєвич на перших парах, зараз Вукоєвича нема, том що він не може дати пас. Рибалка зовсім іншого плану футболіст, як опорний півзахисник.

Ярмоленко наразі є лідером цієї команди і йому це комфортно. Якщо він перейде в європейський клуб, думаю в клуб топ рівня, в інший немає змісту переходити, там потрібно буде по новому проявляти себе. Тому що там є таке поняття, як свої лідери колективу, адаптація в іншій країні, як мова, культура тощо.