«Були прикро: ніби кримські команди, а приїхали грати, вибачте мені, якісь чеченці та дагестанці. Була «Таврія» Сімферополь – ходили вболівальників на пів стадіону. На дербі – він був майже заповнений. Зараз – від сили 300 чоловік. З моїх знайомих туди ніхто не ходив».
Спочатку коли ці три команди збирались заявлятись в чемпіонат Росії, обіцяли «золоті гори», що будуть грати свої хлопці і все буде добре, але в один день все рухнуло і фактично всі хлопці залишились без команд. Одні пішли працювати, інші грають на Крим, на область. Деякі взагалі закінчили з футболом, а були перспективні хлопці»,
- повідомив Максим в ефірі «Профутболу».