«Я думаю, ще керівництвом «Таврії» не було зроблено жодних спроб зберегти клуб. Всі придумали собі якісь міфічні російські гроші і те, що гратимуть в першій російській лізі. Зійшлось на тому, що їх «правдами-неправдами» заявили в другу лігу. Ніяких спроб зберегти клуб не зробили. Керівництву було не до цього, а менеджмент хотів грати в Росії»,
- сказав Комуняр в ефірі «Профутболу».