Вінгер «Дніпра» Євген Коноплянка, у якого наприкінці сезону закінчується контракт із дніпропетровським клубом, прокоментував чутки про своє майбутнє.
«Майбутнє? Я сам в шоці, що стільки чуток. Мені самому цікаво, що зі мною буде. Визначеності немає. Я ж не можу зараз всі карти викласти, правильно? У минулому сезоні начебто був уже там, а опинився тут», - сказав Коноплянка в коментарі каналу «Футбол 1».