«Динамо» прийме «Генгам» у Києві 26 лютого

Динамо Київ 15 Грудня, 14:07
Київське «Динамо» зіграє перший матч із «Генгамом» у Франції 19 лютого, а матч-відповідь на НСК «Олімпійський» команди проведуть через тиждень, 26 лютого.

Київське «Динамо» зіграє перший матч із «Генгамом» у Франції 19 лютого, а матч-відповідь на НСК «Олімпійський» команди проведуть через тиждень, 26 лютого.

На стадії 1/16 Ліги Європи «біло-сині» отримали суперника, який має найнижчий рейтинг серед усіх команд, що могли випасти команді Сергія Реброва. У клубному рейтингу УЄФА «Генгам» знаходиться на 110-й позиції («Динамо» - 28-е). Окрім цього, французький клуб ніколи раніше не доходив до цього етапу єврокубків.

У французькій Лізі 1 «Генгам» посідає 13-ту сходинку, але це не завадило команді Жоселена Гурвеннека вчора завдати «ПСЖ» першої поразки у сезоні.