Президент «Динамо» прокоментував для «СЭ» в Україні» підсумки жеребкування 1/16 фіналу Ліги Європи.
- «Динамо» дістався володар найбільш скромного рейтингу серед потенційних суперників. Задоволені? - перше питання Ігорю Суркісу.
- На рейтинги ми не дивимося: кожен суперник на цій стадії являє собою серйозну небезпеку. Тим більше, що в останньому турі свого чемпіонату «Генгам» обіграв «ПСЖ». Тому на будь-якого опонента нам треба налаштовуватися і з кожним грати з першої до останньої хвилини. У лютневих матчах буде важливий не рейтинг противника, а наша власна готовність.
- Напевно поряд з «Генгамом» серед бажаних опонентів ви бачили «Селтік», «Янг Бойз, «Трабзонспор»... Кого розраховували отримати до жеребкування?
- Ми хотіли зіграти з тим суперником, якого гарантовано пройдемо. А оскільки до виходу на поле не можна нічого гарантувати - цілком покладався на волю жереба.
- Знаю, що ви стежите за французьким чемпіонатом. Що знаєте про майбутнього суперника в Лізі Європи - крім того, що він займає невисоку позицію в чемпіонаті, але вельми успішно грає з лідерами?
- Це молода, амбітна команда, в минулому сезоні виграла Кубок Франції. Не дуже вдало виступає зараз в Лізі 1, займаючи тринадцяте місце, але, як ви вірно помітили, добре налаштовується на сильних опонентів. До «ПСЖ» пристойно зіграла з «Сент-Етьєном», та й у Лізі Європи виглядала непогано. Словом, «Генгам» - це команда-сюрприз, і підійти до зустрічей з нею нам важливо у всеозброєнні.
- Чи стане, з вашої точки зору, перевагою «Динамо» та обставина, що другий матч із французьким клубом ви будете проводити не просто вдома, але й у досить незвичному для французів лютневому кліматі? Із мінським «Динамо» вони зустрічалися ще в жовтні, але вже тоді Жослен Гурвеннек зізнавався: «Генгам» в таку морозну погоду ще не грав...
- У Лізі Європи фактор холодної або жаркої погоди великої ролі не грає. А що до переваги, то козир буде якраз у суперника: чемпіонат Франції буде в самому розпалі, а «Генгам» в накаті, тоді як ми тільки будемо вкочуватися у весняну частину сезону. Але якщо наші футболісти налаштуються на ці ігри так, як налаштовувалися на всі поєдинки останнього півріччя, не сумніваюся, що французів ми пройдемо.