Стефан Решко: «Я не знаю, що з себе представляє «Генгам»

Динамо Київ 15 Грудня, 15:37
Екс-захисник київського «Динамо» Стефан Решко поділився своєю реакцією на результат жеребкування 1/16 фіналу Ліги Європи для київського «Динамо».

Екс-захисник київського «Динамо» Стефан Решко поділився своєю реакцією на результат жеребкування 1/16 фіналу Ліги Європи для київського «Динамо».

«Я не знаю, що з себе представляє команда «Генгам». Всі знання про неї говорять тільки про те, що кияни повинні проходити далі. Імідж, реклама і авторитет в Європі «Динамо» і цього клубу - незрівнянні речі. Думаю, що у киян серйозні шанси на прохід в наступний раунд», -

сказав Решко у коментарі Dynamo.kiev.ua.