Колишній нападник київського «Динамо» Олег Венглинський вважає команду Сергія Реброва безумовним фаворитом у матчах Ліги Європи з французьким «Генгамом».
«Наскільки цей жереб сприятливий для «Динамо» ми, звичайно, будемо знати тільки після матчів киян з «Генгамом», але те, що він є вдалим, заперечувати не можна. У цій парі явний, безумовний фаворит - це «Динамо». І за рівнем команди, і за рівнем майстерності футболістів, і, найголовніше, з досвіду виступу в єврокубках. «Генгам» при всьому бажанні ніяк не назвеш досвідченим єврокубковим бійцем - це новачок для таких турнірів. Динамівці ж щорічно виступають в Лізі чемпіонів або Лізі Європи. Тому, вважаю, «Динамо» просто зобов'язане проходити «Генгам».
Але всі ці твердження мають місце тільки в тому випадку, якщо з боку підопічних Сергія Реброва не буде недооцінки суперника. Втім, я впевнений, що цього не станеться, адже навіть у цьому сезоні динамівці обпалювалися - взяти той самий виїзний поєдинок з «Ольборгом». Так що, думаю, і тренерський штаб «Динамо», і самі футболісти зробили висновки, і ніякої недооцінки «Генгама» не буде. Тим більше, що тепер гра буде йти на вибування. Тому, впевнений, динамівці підійдуть до матчів з французькою командою і з відповідним настроєм, і з розумінням того, як треба грати з «Генгамом».
Так, на перший погляд суперник у киян прохідний, але той факт, що «Генгам» виступає в одному з найсильніших європейських чемпіонатів, той факт, що ця команда нещодавно обіграла «ПСЖ», говорить про те, що такий суперник заслуговує на увагу. Хоча, не більше того», - заявив Венглинський у коментарі Dynamo.kiev.ua.