Ігор Суркіс: «Якщо буде трансфер - то лише такий, який справді підсилить команду»

Динамо Київ 15 Грудня, 15:48
Президент київського «Динамо» розповів про можливе підсилення команди у зимове міжсезоння.

Президент київського «Динамо» розповів про можливе підсилення команди у зимове міжсезоння.

«Селекційна служба працює активно, але ми не хочемо купувати гравців, так би мовити, для галочки. Якщо ми купимо футболіста в цей період - то лише того, хто справді підсилить команду. На даному етапі нам важливо зберегти виконавців, які є в колективі», -

цитує Ігоря Суркіса «Спорт-Экспресс в Украине».