Президент «Генгаму»: «Динамо» залишило слід в історії єврокубків»

Динамо Київ 15 Грудня, 16:47
Президент французького «Генгаму» Бертран Деспла поділився очікуваннями від зустрічі у 1/16 фіналу Ліги Європи з київським «Динамо».

Президент французького «Генгаму» Бертран Деспла поділився очікуваннями від зустрічі у 1/16 фіналу Ліги Європи з київським «Динамо».

«Нам випав важкий жереб. Ми зустрінемося з командою, яка залишила слід в історії європейських кубків. Але ми намагатимемося винести уроки з досвіду інших французьких команд, у тому числі «Сент-Етьєна», який зробив подвиг у 70-х роках».

«Надія ще жива. Сподіваюся, що ми будемо готові до матчів наприкінці лютого», -

наводить слова президента «Генгама» офіційний сайт клубу.