Віктор Вацко: «Для мене Самбрано чимось подібний на Хачеріді»

Динамо Київ 15 Грудня, 20:44
Відомий футбольний коментатор Віктор Вацко поділився своєю думкою щодо зацікавленості київського «Динамо» у придбанні захисника «Айнтрахта» Карлоса Самбрано.

Відомий футбольний коментатор Віктор Вацко поділився своєю думкою щодо зацікавленості київського «Динамо» у придбанні захисника «Айнтрахта» Карлоса Самбрано.

- Якщо брати суто ігрові якості, Карлос - непоганий захисник. Не топовий, та все ж.

Чимось для мене на Хачеріді подібний. Непогана швидкість і координація. Чіпкий, кусючий у відборі 1 в 1. Головою грає гірше за Женю (суб'єктивно), але добре. Якби був слабкий у повітрі, у Бундеслізі не заграв би. Хороший у роботі з м'ячем. Якщо про мінуси говорити, я б назвав нестабільність (може видати просто феноменальний матч, а в наступному напривозити), позиційні помилки, а також темперамент. Нерідко губить голову у вирі боротьби і невиправдано жорстко фолить. До речі, знає толк у непримітних для арбітра провокаціях на полі. Щоправда, зараз відновлюється після дуже серйозної травми - розриву зв'язок коліна. Тому до лютого-місяця Карлос навіть тренуватися на повну силу не зможе. Сумніваюся, що Динамо придбає цього гравця, -

написав Вацко у своїй конференції на «MatchDay».