Йожеф Сабо: «Якщо провідні гравці будуть в такій же формі, то за «Динамо» я не переживаю»

Динамо Київ 15 Грудня, 21:34
Екс-тренер київського «Динамо» Йожеф Сабо прокоментував підсумок жеребкування ЛЄ для свого колишнього клубу.

- Що скажете про «Генгам», суперника «Динамо»?

- Так, киянам, звичайно, пощастило. Хоча, давайте не будемо говорити заздалегідь. Просто необхідно уникнути недооцінки суперника. Ми мало знаємо про них, і на європейській арені зараз цей клуб виглядає слабше, ніж «Динамо». Якщо кияни будуть перебувати в такій же формі, як восени, то просто зобов'язані французів без проблем.

- Так, недооцінювати «Генгам» не можна, адже вони у внутрішньому чемпіонаті вдома обіграли ПСЖ...

- Згоден, взагалі жодну команду не можна так позиціонувати до гри. Але, слава Богу, у Реброва зараз всі хлопці розуміють, для чого вони виходять на футбольне поле. Так що, якщо провідні гравці будуть в такій же формі, як під кінець першого кола, то за «Динамо» я не переживаю, -

розповів Сабо в інтерв’ю «ua-news.in.ua».