Тур коментує 43-річний Віктор Леоненко, колишній гравець київського "Динамо".
— У "Динамо" ігрового малюнка немає. Враження, що футболісти отримують установку приблизно такого змісту: "Сьогодні граємо добре". А як грати добре, ніхто не знає. За весь матч у Полтаві у виконанні "Динамо" було п'ять ударів по воротах. Стандарти ніякої загрози супернику не несуть. Хотів би запитати в Ярмоленка, як можна вболівати й переживати за таку гру? (Недавно віце-капітан "Динамо" запропонував уболівальникам не приходити не стадіон, бо ті освистали команду. — "ГПУ"). Рік, коли командою керує Блохін, минув даремно. Просто пропав. Думаю, все закінчиться відставкою Олега Володимировича. Питання лише в тому, скільки Суркіс це терпітиме. Думаю, до чергового провалу. Відчуття, що гравці не поважають свого тренера. Він і сам розгубився. Йде постійна ротація складу. Ніби непогано зіграв Сидорчук, але в наступному поєдинку його немає. Забиває Мбокані й сідає на лаву запасних. Звільнили Михайличенка, Баля і Роменського. Стали краще грати? Тепер із клубу виженуть кухаря та двірника.
Чому "Шахтар" втрачає очки?
— Нереалізація моментів. Це якщо говорити про конкретний матч проти донецького "Металурга". "Шахтар" мав купу можливостей для взяття воріт. Підвела реалізація. Але організацію гри "гірникам" треба покращувати.
"Металіст" і "Дніпро" відірвуться від "Шахтаря"?
— Судячи з гри, яку вони демонструють, можуть. Але "Дніпро" виступає у єврокубках. Значить, втрачатимуть очки на внутрішній арені. "Металісту" значно легше.
Зараз "Дніпро" біжить. Це одразу впадає в очі. Тому і досягає успіху. У грі з "Чорноморцем" перший тайм був рівний. Але клас футболістів "Дніпра" вищий. І їм дали розбігтися в другому таймі. "Чорноморець" ризикував — це зрозуміло. Та ще й у меншості залишився після вилучення Антонова.