«Грати у футбол на один манер не можна. Ребров зміг принести в гру «Динамо» зміни, - цитує Саленка matchday.ua
Давати прогноз на результат матчів першої стадії плей-офф єврокубків важко. «Динамо», в принципі, попалася несильна команда. «Дніпру», мені здається, теж. Ну а «Шахтарю», навпаки, дуже сильна. У будь-якій справі потрібен прогрес. Якщо ти граєш зі слабкими суперниками, то регресуєш, якщо з сильними, то обов'язково прогресуєш. Упевнений, «Динамо» та «Дніпро» пройдуть далі, але хотілося б, щоб вони на цьому не зупинилися. Сподіваюся, «Динамо» дійде як мінімум до півфіналу Ліги Європи».
Олег Саленко: «Сподіваюся, «Динамо» дійде, як мінімум, до півфіналу Ліги Європи»
Колишній форвард «Динамо» - про результат жеребкування плей-офф Ліги Європи для українських команд.