Бізнес партнер Коломойського хотів викупити «Чорноморець»

Футбол України 16 Грудня, 11:21
Як стало відомо Tribuna.com, губернатор Одеської області Ігор Палиця пропонував викупити «Чорноморець» у нинішнього власника Леоніда Клімова.

Як стало відомо Tribuna.com, губернатор Одеської області Ігор Палиця пропонував викупити «Чорноморець» у нинішнього власника Леоніда Клімова.

Цю інформацію нашому виданню підтвердили два не пов'язаних між собою джерела. Як відомо, Клімов, в результаті, відмовився від угоди.

Ігор Палиця - колишній президент луцької «Волині», якого називають бізнес-партнером Ігоря Коломойського. У травні 2014 він став головою Одеської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, «Чорноморець» має серйозні фінансові труднощі. Тренер одеситів Роман Григорчук близький до того, щоб покинути команду і вже веде переговори з «Металістом» і «Габалою».