Екс-вінгер «Металіста» згадав харківський період своєї кар'єри.
"Моя робота в Україні - це справжнє випробування, -
заявив аргентинець, пише MatchDay
. - Я їхав в команду, де мені обіцяли участь в Лізі Чемпіонів і комфортні умови. Насправді, все виявилося іншим»."У Лігу Чемпіонів нас не пустили, холод і сніг приводив мене у відчай. А потім у них почалася революція, і я твердо вирішив: досить цього жаху! Більше мене в Харкові не буде», -
зізнався Алехандро Гомес.