Алехандро Гомес: «Почалася революція, і я твердо вирішив: більше мене в Харкові не буде»

Футбол України 16 Грудня, 13:27
Екс-вінгер «Металіста» згадав харківський період своєї кар'єри.

Екс-вінгер «Металіста» згадав харківський період своєї кар'єри.





"Моя робота в Україні - це справжнє випробування, -

заявив аргентинець, пише MatchDay

. - Я їхав в команду, де мені обіцяли участь в Лізі Чемпіонів і комфортні умови. Насправді, все виявилося іншим».



"У Лігу Чемпіонів нас не пустили, холод і сніг приводив мене у відчай. А потім у них почалася революція, і я твердо вирішив: досить цього жаху! Більше мене в Харкові не буде», -

зізнався Алехандро Гомес.