Наставник донецького «Шахтаря» Мірча Луческу впевнений, якби у «Стяуа» не було певних проблем, то вони б обіграли київське «Динамо».
«Стяуа» немає внутрішньої конкуренції, без цього дуже важко.
Мені шкода «Стяуа», вони могли обіграти «Динамо» Київ. Але на них було дуже багато тиску. Вони були не гірші за «Динамо» Київ, вони грали краще, -
сказав Луческу в інтерв’ю румунському телеканалу «DigiSport».