- Ярмоленко прийшов до мене, продовжив контракт. Він пов'язує себе з «Динамо», зараз поїхав відпочивати і не думає про те, чи прийде по ньому пропозиція, чи не прийде. Його все влаштовує в команді київського «Динамо», він з цією командою хоче домагатися великих перемог. Честь йому і хвала, і я, і вболівальники йому за це аплодують.
На сьогоднішній день я буду робити все можливе, щоб зберегти всіх футболістів, які є в команді, до закінчення літнього трансферного вікна, тому що це основний кістяк. Але якщо надійде пропозиція, від якої ні клуб, ні гравець не зможе відмовитися, то ми сядемо і розглянемо. У нас немає рабів, ми нікого не тримаємо. Ми гравців готові відпускати, але відпускати в топові клуби, а не просто заради грошей.
Сьогодні всім важко у фінансовому плані, ви бачите, що відбувається в країні. Але ситуація в «Динамо» не така, щоб ми розпродавали сьогодні команду. Ми будемо цивілізованими методами утримувати наших провідних футболістів, - розповів Суркіс в інтерв’ю «Футбол NEWS».