Ігор Суркіс: «Для Гармаша відпустки нема, взагалі жодного дня»

Динамо Київ 16 Грудня, 22:10
Денис Гармаш працює над тим, аби швидше повернутися до тренувань з основною командою.

Денис Гармаш працює над тим, аби швидше повернутися до тренувань з основною командою.

За попередніми прогнозами лікарів станеться це не раніше, ніж за півтора місяці. Станом на сьогодні, Гармаш продовжує реабілітацію у Барселоні після операції на коліні. Детальніше про стан Гармаша та його розклад роботи розповів президент «Динамо» Ігор Суркіс:

«Сподіваюсь, що у лютому Денис повністю почне працювати у загальній групі. Слава Богу, ми уникнули надважкої операції, яку, ми думали, йому доведеться робити на задній хрестоподібній зв'язці. В Барселоні професор лікар зробив йому невелике хірургічне втручання, подивився артроскопом, що нічого не потрібно робити. Йому почистили коліно. Він до 20 буде в Барселоні, де проходить реабілітація. Повернеться днів на 10, побути з родиною, але продовжить працювати на базі. Для нього відпустки нема, взагалі жодного дня. Потім знов повернеться до Барселони, де буде працювати до повного видужання», -

розповів Суркіс журналістам «Футбол NEWS».