«Чорноморець» втрачає лідерів

Футбол України 17 Грудня, 12:48
Голкіпер одеського «Чорноморця» Дмитро Безотосний йде з «Чорноморця».

Голкіпер одеського «Чорноморця» Дмитро Безотосний йде з «Чорноморця».

Як стало відомо XSPORT, лідер одеського клубу найближчим часом залишить склад «моряків» і вже підшукує собі нову команду. Поки що невідомо, де продовжить футбольну кар'єру кандидат у збірну України.

Очевидно, що слідом за ним «Чорноморець» покине і ще ряд провідних гравців команди. Адже вже кілька місяців команду переслідують фінансові негаразди і майбутнє в повному тумані. Найімовірніше, тим гравцям, які залишаться в Одесі запропонують перепідписати контракти на інших фінансових умовах. Передбачається, що вони будуть значно нижчі за ті, що були раніше. За наявною інформацією, середня заробітна плата футболістів за Григорчука становила близько 15 тисяч доларів на місяць.