«Я відчував, що нам попадеться команда з Німеччини. Якщо уважно проаналізувати історію наших виступів у Лізі чемпіонів, то ймовірність потрапляння на німецький клуб цього року була 50%! А це дуже високий показник. Правда, я чекав «Боруссію» - таким чином нам би представилася можливість взяти реванш. Але інтуїція підказувала, що випаде «Баварія». Так і сталося, -
сказав Луческу в інтерв'ю клубній прес-службі.
- На цій стадії розіграшу Ліги чемпіонів я не хотів «Реал», так як це чинний володар Кубка. Не хотів «Барселону», тому що ми з нею вже багато разів грали. І не хотів «Баварію». Сьогодні «Шахтар» опинився у складній ситуації: без свого стадіону, без своїх уболівальників, грає постійно на виїзді. А «Баварія» - одна з найсильніших команд Європи, яка має неймовірну підтримку і збирає повні трибуни. Повторюся: не хотів саме на цій стадії. Природно, в нашому протистоянні «Баварія» має гандикап. Але у футболі все можливо! У «Шахтарі» грають талановиті футболісти!»«З одного боку, хотілося б іншу команду на цій стадії. А з іншого, «Шахтар» - єдиний клуб з України, який пробився в 1/8 Ліги чемпіонів. Тільки завдяки «Шахтарю» в Україну приїде «Баварія» і наші вболівальники стануть свідками захоплюючого футбольного спектаклю».
«Так, «Баварія» дуже сильна. Але це ще ні про що не говорить! Ми будемо вивчати її і проведемо максимальну підготовку в період міжсезоння. У нас талановиті футболісти. Подивимося, яким буде підсумок. Футбол непередбачуваний і цим цікавий».