Ігор Кривенко: «Ленс прижився в Україні»

Динамо Київ 17 Грудня, 14:33
Агент ФІФА Ігор Кривенко прокоментував підсумки останнього матчу групового етапу Ліги Європи між бухарестським «Стяуа» та київським «Динамо».

Агент ФІФА Ігор Кривенко прокоментував підсумки останнього матчу групового етапу Ліги Європи між бухарестським «Стяуа» та київським «Динамо».

«Власне, щодо матчу: в першому таймі панувала майже рівновага, в другому румуни трохи натиснули, відтак стався чи не ключовий епізод поєдинку, коли Хачериді рукою вибив м’яч із порожніх воріт, за що мав отримувати картку (можливо, червону), а «Динамо» — пенальті, проте арбітр, на щастя, цього не помітив (до речі, я вважаю, нашим футболістам треба повчитись у закордонних, наприклад, у виконавців того ж «Сент-Етьєна», як у власному карному майданчику тримати руки за спиною!), а коли «Динамо» забило, позначився клас української команди та наявність у неї поставленої гри, відтак підопічні Реброва почали діяти за рахунком, натомість румуни тільки тим і займалися, що тиснули на арбітра психологічно.

Серед персоналій виокремлю трьох. По-перше, Шовковського: крім одного епізоду, коли він одбив кулю перед собою, Сашко відіграв так, що знову доведеться казати про його «шосту молодість». По-друге, Сидорчука: той гросмейстерський пас дав йому змогу класно завершити визначальний для нього рік. По-третє, виконавця світового класу Ленса: кажуть, що тепер він набрав форму, на мою думку, справа не у цьому, а в тому, що він прижився в Києві та психологічно відійшов од кількох гнітючих факторів — Блохіна, нерозуміння тренерами його оптимальної позиції на полі (Ребров краще це усвідомлює, роблячи ставку на швидкі флангові атаки), Майдану, війни на Донбасі, а також, переконаний, — трагедії з «Боїнгом», де загинуло стільки його співвітчизників. Сподіваюся, він і навесні не зупиниться»,

- сказав Кривенко в інтерв'ю «Українському футболу».