Агент ФІФА Ігор Кривенко прокоментував підсумки останнього матчу групового етапу Ліги Європи між бухарестським «Стяуа» та київським «Динамо».
«Власне, щодо матчу: в першому таймі панувала майже рівновага, в другому румуни трохи натиснули, відтак стався чи не ключовий епізод поєдинку, коли Хачериді рукою вибив м’яч із порожніх воріт, за що мав отримувати картку (можливо, червону), а «Динамо» — пенальті, проте арбітр, на щастя, цього не помітив (до речі, я вважаю, нашим футболістам треба повчитись у закордонних, наприклад, у виконавців того ж «Сент-Етьєна», як у власному карному майданчику тримати руки за спиною!), а коли «Динамо» забило, позначився клас української команди та наявність у неї поставленої гри, відтак підопічні Реброва почали діяти за рахунком, натомість румуни тільки тим і займалися, що тиснули на арбітра психологічно.
Серед персоналій виокремлю трьох. По-перше, Шовковського: крім одного епізоду, коли він одбив кулю перед собою, Сашко відіграв так, що знову доведеться казати про його «шосту молодість». По-друге, Сидорчука: той гросмейстерський пас дав йому змогу класно завершити визначальний для нього рік. По-третє, виконавця світового класу Ленса: кажуть, що тепер він набрав форму, на мою думку, справа не у цьому, а в тому, що він прижився в Києві та психологічно відійшов од кількох гнітючих факторів — Блохіна, нерозуміння тренерами його оптимальної позиції на полі (Ребров краще це усвідомлює, роблячи ставку на швидкі флангові атаки), Майдану, війни на Донбасі, а також, переконаний, — трагедії з «Боїнгом», де загинуло стільки його співвітчизників. Сподіваюся, він і навесні не зупиниться»,
- сказав Кривенко в інтерв'ю «Українському футболу».