До вашої уваги - ТОП-10 кращих голів першої половини чемпіонату за версією каналу «Футбол».
За 14 турів першого кола клуби забили 247 м'ячів. Найрезультативнішою командою стало київське «Динамо»: підопічні Сергія Реброва відзначилися у воротах суперників 33 рази. Далі йдуть «Шахтар» з 32 м'ячами і «Дніпро» - 25.
Середня результативність матчів першої частини чемпіонату склала 1,5 гола за матч.