- Завтра немає, у них там інший порядок денний, наскільки мені відомо. Можуть призначити наступного разу, через деякий час. Завтра не стоїть питання про недовіру, хоча я вже чув, що є федерації, які висловили недовіру.
- Цей конфлікт створений штучно?
- Думаю, що є люди, які незадоволені станом справ у Федерації, особливо, що стосується керівництва. Якщо є проблеми, то потрібно їх вирішувати.
- Після такої інформаційної атаки Анатолій Дмитрович може сам подати у відставку?
- Подати, звичайно, він може. Якщо він відчуває, що десь недопрацював, то й треба подати, мені здається. Якщо люди незадоволені, не хочуть, так чого там чіплятися. Тяжко працювати, коли в тобі сумніваються. Я маю на увазі обласні федерації. Завтра все може бути.
- Якщо трапиться, що Коньков піде у відставку, то кого ви бачите його наступником?
- Мені важко говорити, тому що треба розібратися в тій «каші», яка там утворилася. Казали, що з Дніпра там хочуть... Павелко, здається... Він уже депутатом став, увійшов до керівництва однієї з комісій в Раді. Йому треба там працювати і то для нас сьогодні важливіше, -
сказав Решко в інтерв'ю XSPORT.