Валерій Яремченко: «Максимум, що можуть організувати всі ці зелені чоловічки - чемпіонат керченської переправи»

Футбол України 17 Грудня, 17:34
Колишній тренер «Шахтаря» Валерій Яремченко висловив свою думку з приводу проведення спортивних змагань на Донбасі і в Криму.

- За вашими відчуттями, коли в Донецьк повернеться футбол?

- Судячи з того, як розвиваються події, чекати доведеться довго. Якщо чемпіонат України, при найкращих розкладах, можна буде проводити через рік-два, то європейських змагань, скоріш за все, ми не побачимо набагато довше - місцевий аеропорт розгромлений, а без нього УЄФА не довірить провести жодну гру.

- Сепаратисти вже оголосили про створення якогось «чемпіонату ДНР» з баскетболу. Хто буде в ньому виступать- неважливо, адже головне - вивіска. Футбольний турнір теж придумають з повітря?

- Максимум, що можуть організувати всі ці зелені чоловічки, за якими, ясна річ, стоїть Росія, - чемпіонат керченської переправи. УЄФА свою позицію по Криму висловив чітко. Упевнений, що абсолютно всі спортивні міжнародні організації будуть дотримуватися аналогічної думки і щодо Донбасу, -

сказав Яремченко, пише Трибуна