- За вашими відчуттями, коли в Донецьк повернеться футбол?
- Судячи з того, як розвиваються події, чекати доведеться довго. Якщо чемпіонат України, при найкращих розкладах, можна буде проводити через рік-два, то європейських змагань, скоріш за все, ми не побачимо набагато довше - місцевий аеропорт розгромлений, а без нього УЄФА не довірить провести жодну гру.
- Сепаратисти вже оголосили про створення якогось «чемпіонату ДНР» з баскетболу. Хто буде в ньому виступать- неважливо, адже головне - вивіска. Футбольний турнір теж придумають з повітря?
- Максимум, що можуть організувати всі ці зелені чоловічки, за якими, ясна річ, стоїть Росія, - чемпіонат керченської переправи. УЄФА свою позицію по Криму висловив чітко. Упевнений, що абсолютно всі спортивні міжнародні організації будуть дотримуватися аналогічної думки і щодо Донбасу, -
сказав Яремченко, пише Трибуна