Джермейн Ленс: «Влітку мною цікавилось декілька клубів»

Динамо Київ 17 Грудня, 20:01
Півзахисник київського «Динамо» Джермейн Ленс поспілкувався з нідерландською пресою та розповів, чому не перейшов до іншого клубу, маючи декілька пропозицій.

«Минулого сезону на полі була хороша команда, але не було єдності. Новий тренер робить більший акцент на колективну гру.

Знаю, що влітку мною цікавилось декілька клубів. Вони навіть робили офіційні запити в «Динамо» Київ. Проблема у тому, що мій трансфер не залежить тільки від мене і від того, що я хочу, це питання, яке вирішує декілька сторін.

Я ніколи не приховував своє бажання грати в Англії. Але я свідомо підписав чотирирічний контракт з «Динамо».

Через Чемпіонат Світу я повернувся у клуб із запізненням. Несправедливо було б покинути команду в останній момент перед початком сезону»,

- розповів Ленс.