«Генгам» продовжив боротьбу за Кубок Ліги Франції

Світовий футбол 18 Грудня, 08:42
Суперник київського «Динамо» в 1/16 Ліги Європи «Генгам» вийшов у чвертьфінал Кубка французької Ліги, впевнено обігравши на виїзді «Арль» - 2:0.

Перемогу підопічним Жослена Гурвеннека принесли точні удари Мандана (13-я хвилина) і Бове (67).

Склад «Генгама» у цьому поєдинку був таким: Гішар, Бака, Ангуа, Кербрат, Санко, Матіс, Бове (Дуньяма, 74), Дос Сантос, Мандан, Аліу (Пьед, 59), Ачабар (Жіресс, 59).