Колишній український футболіст, а нині - тренер «Текстильника» (Іваново) Дмитро Парфьонов розповів про свою дружбу з Сергієм Ребровим.
«Ми з часів молодіжної збірної дружимо. Жили постійно в одній кімнаті. Я навіть свідком був на його весіллі, -
цитує Парфьонова «СЭ»
. - Багато вправ мені вислав: «Подивися, цікаві». Що за вправи? Ігрові, тактичні, на підтримку фізичних кондицій. Деякі спробувати неможливо - у нас немає такого інвентарю, як у київському «Динамо». Але дещо в це міжсезоння випробую».«Це зараз Серьога заспокоївся, а раніше любив ганяти на машині. Літали ми з ним будь здоров. Вчеплявся я в поручень так, що пальці біліли. Одного разу знущалися над київською міліцією. Сірий якраз купив «Астон Мартін». Міліція за нами гналася, а ми відривалися і чекали на повороті. Ті начебто наганяли - ми знову відривалися. Ті плюнули, розвернулися і поїхали назад. Ми зрозуміли: це перемога...»
«Ні, з Гусіним ніхто не зрівняється. До нього в машину я сідати не ризикував. Людина була схиблена на гонках. Його з «Карпат» привезли центральним нападаючим. Лобановський глянув - і зробив з Гусіна опорного півзахисника. Людина розкрилася!» - згадує Парфьонов.