Власник донецького «Олімпіка» Владислав Гельзін розповів, якими футболістами Прем'єр-ліги він хотів би посилити свою команду.
«Насамперед, покличу Ярмоленка. Ну і, якщо ви дозволите моїй фантазії позаглядати на легіонерів, візьму ще Еріка Бікфалві та Даріо Срну, -
цитує граючого президента «Олімпіка» «CЭ в Украине».
- Ми не купуємо футболістів, запрошуючи або вільних агентів, або легіонерів. При цьому контролюємо вік і кількість іноземців. Це повинні бути хлопці 20-21 року.Клуби розуміють, що в Україні ці футболісти можуть швидше вирости, яскравіше розкритися і відправитися на підвищення, заробивши для них відсоток від подальших продажів. А ще у нас є інша принципова позиція: ми не беремо футболістів в оренду. Якщо орендовані гравці стануть виконавцями основного складу і сформують стрижень команди, то з ними будуть пов'язані наші тактичні напрацювання. Що ми будемо робити, коли вони повернуться в свої клуби? Нам доведеться будувати все заново», -
розповів Гельзін про трансферну політику свого клубу.