Александар Драгович: «Зміна тренера виявилася дуже корисною для «Динамо»

Динамо Київ 18 Грудня, 14:35
Захисник київського «Динамо» Александар Драгович дав велике інтерв᾿ю австрійському порталу Sportnet, у якому розповів про нинішні справи своєї команди та власні плани на майбутнє.

Захисник київського «Динамо» Александар Драгович дав велике інтерв᾿ю австрійському порталу

Sportnet

, у якому розповів про нинішні справи своєї команди та власні плани на майбутнє.

«Зараз у Києві все спокійно, хоча у березні були тривожні часи. Але я ніколи не боявся, що зі мною щось трапиться, адже клуб добре охороняв нашу безпеку».

«Ще перед початком сезону я знав, що ми будемо вище, ніж «Металіст». Ми не програли жодного матчу в чемпіонаті. Зміна тренера виявилася дуже корисною для нашої команди, адже видно, що хоча гравці залишилася ті самі, гра «Динамо» покращилася».

«Мій кумир серед захисників – Серхіо Рамос. А якщо ви спитаєте мене, хто зараз найсильніший центрбек, то я скажу, що це – Рафаель Варан із «Реалу».

«Так, я почуваюся готовим до великих змін. Я готовий конкурувати з найкращими. Дитяча мрія про «Арсенал»? Зараз я скоріше обрав би «Реал». Звісно, про мене ходить багато трансферних чуток, але я маю контракт із «Динамо» ще на 3,5 роки, тому рішення буде залежати не лише від мене.

Кияни дуже прагнули підписати мене. За останні роки «Динамо» багато у чому поступалося «Шахтарю», і повернути команду на високий рівень – це було моїм викликом. Я його прийняв, бо він мені сподобався».