Капітан одеського «Чорноморця» Дмитро Безотосний в ефірі каналу «Футбол 1» прокоментував призначення Олександра Бабича виконуючим обов'язки головного тренера «моряків».
- Трохи разом навіть потренувалися, не пам'ятаю, грав я в офіційних матчах з ним чи ні. Бабич - молодий, амбітний тренер, це підтверджують виступи нашої молодіжки. Видно, дещо він взяв у Григорчука.
Також голкіпер зазначив, що хоче залишитися в команді, незважаючи на проблеми в клубі:
- Чесно кажучи, хочеться тут залишитися. Мені це місто подобається, команда, вболівальники. Все тут влаштовує, крім того, що немає конкретики. Ми розуміємо, яка ситуація в країні, йдемо на поступки, мовчимо. Але йдемо у відпустку і не знаємо, що буде.