Артем Франков пригадав, що хорошого було в «Динамо» за часів тренерства Блохіна

Динамо Київ 18 Грудня, 19:40
Головного редактора журналу «Футбол» Артема Франкова попросили назвати 3-и позитивні речі, які трапилися з київським «Динамо» під час того, як головним тренером команди був Олег Блохін.

«Перший матч, 1:0 з «Зорею», коли Раффаель забив... Як не дивно, ще одним непоганим матчем були 5:0 з «Зорею», якщо я нічого не плутаю. Зрештою, при ньому «Динамо» і вигравало теж, так що не можна зовсім вже чорним замазати. Весь час здавалося, що ось-ось - дуже вже хотілося побачити гарне...», -

відповів Франков у своїй конференції на «Мatch

D

ay».