Ультрас України — про російський прапор на трибуні вболівальників «Стяуа»

Динамо Київ 19 Грудня, 06:31
Ультрас України - про російський прапор на трибуні вболівальників «Стяуа» в матчі проти «Динамо» в рамках групового етапу Ліги Європи.

Ультрас України - про російський прапор на трибуні вболівальників «Стяуа» в матчі проти «Динамо» в рамках групового етапу Ліги Європи.

«В Бухаресті на матч Ліги Європи між Стяуа Бухарест та Динамо Київ на трибуні вболівальників Стяуа з'явився прапор росії , протримався він там хвилини дві, після чого ультрас Стяуа його зняли.

Пізніше вияснилось що прапор був вивішений людиною з Молдови яка вболіває за Стяуа.Але всі ультраc інших клубів були обурені цим прецедентом де і висловились в пресі. Деякі з них зробили і банера!

Після цього ультрас Стяуа вибачилися і повідомили що людина покарана!



1.Ультрас Ясси : На facebook націоналісти на трибунах комуністи!

У четверг ввечорі ви зробили моральну помилку,

Російський прапор показати - це Національна зрада!!!



2.Ультрас Динамо Бухарест : Шкода крові, яка була пролита цілою армією -щоб після 70 років зробити жести бравадою!», - повідомляють Ультрас на своїй сторінці «ВКонтакте».