Мбокані шле вітання фанам

Динамо Київ 19 Грудня, 09:22
Конголезький форвард київського «Динамо» Дьємерсі Мбокані шле вітання фанам у своєму профілі на «Facebook».

Конголезький форвард київського «Динамо» Дьємерсі Мбокані шле вітання фанам у своєму профілі на «Facebook».

«В Україні, наразі, — зимова перерва. Наша наступна гра буде з «Генгамом« в 1/16 фіналу Ліги Європи 19 лютого 2015 року. Всім найкращі побажання до кінця 2014-го!»,

- пише Мбокані.