Конголезький форвард київського «Динамо» Дьємерсі Мбокані шле вітання фанам у своєму профілі на «Facebook».
«В Україні, наразі, — зимова перерва. Наша наступна гра буде з «Генгамом« в 1/16 фіналу Ліги Європи 19 лютого 2015 року. Всім найкращі побажання до кінця 2014-го!», - пише Мбокані.