НСК «Олімпійський» чекають тяжкі часи: стадіону можуть відключити світло

Динамо Київ 19 Грудня, 12:23
Головній спортивній арені України та домашньому стадіону київського «Динамо» доводиться економити гроші в очікуванні відновлення футбольного сезону.

Головній спортивній арені України та домашньому стадіону київського «Динамо» доводиться економити гроші в очікуванні відновлення футбольного сезону.

Як стало відомо СПОРТ bigmir) net, найближчим часом стадіон можуть відключити від постачання електроенергії, а з Нового року співробітникам можуть скоротити робочий тиждень до трьох днів.

На наш запит керівництво НСК «Олімпійський» не стало заперечувати важку ситуацію, але все ж висловило надію, що цього вдасться уникнути.

«Завдяки грамотному менеджменту арени у нас за цей рік була достатня кількість матчів і заходів. Але хотілося б роз'яснити специфіку стадіону. Наше підприємство державне, але ми не беремо жодної копійки з державного бюджету. Так, за рахунок отриманих коштів ми повністю покриваємо всі свої експлуатаційні витрати. А вони, повірте, чималі, враховуючи кількість споживаної енергії, наприклад, для освітлення стадіону.

Кожен з вас, приходячи до нас на матчі в десятиградусний мороз, може милуватися ідеально зеленою травою на нашому газоні. А адже для підтримки поля в такому стані потрібен постійний його підігрів, як внутрішній, так і зовнішній у вигляді штучного сонця... Ще хотілося б підкреслити, що, незважаючи на складну економічну ситуацію в країні, ми не звільнили жодного співробітника, у нас постійно виплачується заробітна плата в повному розмірі.

Всі чудово знають, що до кінця лютого у нас футбольна зимова перерва. Наше поле засинає, щоб перезимувати і бути в прекрасній формі до початку нового сезону. Також не секрет, що січень-місяць для багатьох є затишшям в плані проведення заходів: спочатку усією країною будемо святкувати, а потім займатися питаннями планування і бюджетування. Тому, щоб не проводити скорочення персоналу і зберегти висококваліфікованих фахівців, нам, можливо, і необхідно буде вдатися до різних методів зменшення експлуатаційних витрат. Але поки про таке не йшлося.

Я щиро вірю, що ми зробимо все можливе і навіть більше, щоб не допустити подібної ситуації. У нас ще до закінчення року є час і багато можливостей залучити все нові і нові заходи, які дозволять нам спокійно дожити до початку футбольного сезону. Я впевнений, що у нас все вийде, так як на НСК «Олімпійський» працює команда професіоналів, які люблять свою роботу і віддані спортивному серцю країни», -

прокоментував інформацію СПОРТ bigmir) net директор з питань зовнішніх зв'язків Державного підприємства Національний спортивний комплекс «Олімпійський» Віктор Анісімов.