Наставник «Габали» Роман Григорчук розповів, що планує запросити у свій новий клуб футболістів «Чорноморця».
«Ми підписали контракт на півтора року. Це виклик, це цікаво. Вибір обумовлений тим, що після зустрічі з керівництвом «Габали» я зрозумів, що це серйозні та амбіційні люди, які вже багато чого зробили для розвитку і хочуть розвиватися далі.
У нас був контакт ще півроку тому, ми були в хороших відносинах, а зараз я просто відгукнувся на запрошення приїхати і поговорити більш предметно. Я погодився і протягом трьох днів ми всі врегулювали.
Тренерський штаб «Чорноморця» переїде в Азербайджан у повному складі. Буду говорити чесно, я б хотів у складі «Габали» бачити декого з «Чорноморця», але не скажу, кого саме. Ми з «Чорноморцем» розійшлися дуже добре та солідно. І за це я вдячний. Не сумнівався, що так і буде, адже у нас були хороші стосунки з керівництвом. У мене немає претензій до «Чорноморця», −
розказав Григорчук «Футбол NEWS».