Вацко: «Ксьонз у «Динамо» – це всього-лиш варіант»

Динамо Київ 20 Грудня, 09:09
Відомий коментатор Віктор Вацко – про можливий перехід гравця «Карпат» Павла Ксьонза в київське «Динамо».

Відомий коментатор Віктор Вацко – про можливий перехід гравця «Карпат» Павла Ксьонза в київське «Динамо».

«Пашу Ксьонза деякі «грамотні» та «професійні» інтернет-медіа уже продали у Динамо, посилаючись на мій твіттер, але не помічаючи знаку запитання у повідомленні. Це всього-лиш варіант. На мій погляд. Варіант цікавий. І варіант, який, я у цьому не сумніваюсь, у Динамо розглядають. Рішення ж прийматимуть тренерський штаб Динамо із керівництвом клубу. А також керівництво Карпат, яке повинно визначитися із трансферною ціною футболіста»,

- пише Вацко у своєму «Твіттері».