Вадим Шаблій: «Гравці основи «Чорноморця» підуть в «Габалу»? Чому би й ні?»

Футбол України 20 Грудня, 09:53
Футбольний агент Вадим Шаблій в ефірі «Футбол 1» прокоментував інформацію про те, що Роман Григорчук може запросити когось із «Чорноморця» до «Габали».

«Я не знаю, кого Роман Йосипович може запросити. Гравці основи «Чорноморця»: Зубейко, Безотосний, Бобко, Ковальчук підуть в «Габалу»? Чому би й ні. У клуба великі завдання. Там є стабільність, чого немає в нас, нажаль.

В нас сильніший чемпіонат, але азербайджанці бажають розвивати свою футбольну першість та ставлять великі завдання. Не просто так туди запрошують хороших спеціалістів», -

підсумував Шаблій.