«Так як ми грали із «Зорею» - це не припустимо. Це був ніби товариський матч. Містер сказав, що потрібно дати пограти тим хлопцям, які менше грають, але вони, мабуть, були не зовсім сконцентровані.
З донецьким «Металургом» - здорово відіграв їхній воротар. І якщо не забиваєш ти – забивають тобі. Топ-команда, як «Шахтар», не може дозволити собі грати подібним чином.
Якби не ці дві поразки – ми були б на один пункт попереду «Динамо»,
- сказав Степаненко в ефірі «Футбол 1».