Сергій Кандауров: «Динамо» ще шукає свою гру »

Динамо Київ 19 Серпня, 10:00
Колишній півзахисник збірної України Сергій Кандауров прокоментував результат і хід матчу 6-го туру чемпіонату України, в якому зустрічалися київське «Динамо» і сімферопольська "Таврія".
Колишній півзахисник збірної України Сергій Кандауров прокоментував результат і хід матчу 6-го туру чемпіонату України, в якому зустрічалися київське «Динамо» і сімферопольська "Таврія".



- Непереконлива гра «Динамо» в дебюті поєдинку? Це психологічний момент після двох поразок. «Динамо» ще шукає свою гру. Але моменти були, які не реалізували динамівці. Хочеться знову бачити від «Динамо» потужність, яка завжди була на перших хвилинах, коли «біло-блакитні» забивали один-два м'ячі і спокійно грали. Поки це не спостерігається.


У другому таймі «Динамо» додало. Футболісти зрозуміли, що потрібно вигравати. Безус дуже старався забити, адже перша гра в стартовому складі в нинішньому сезоні. Бачите, доля нагородила його.


Гол Ярмоленка? Чудове виконання, звичайно, на високому рівні. Думаю, надалі Андрій буде забивати. Видно, що він не зупиняється, намагається, прагне. Зараз він не тільки лідер «Динамо», але і збірної України, - заявив Кандауров в ефірі телеканалу "2+2"