— Хочеш повернутися в Україну?
— Якщо повертатися в Україну, то тільки в «Динамо».
— А в інші клуби, якщо буде пропозиція?
— У мене були пропозиції, коли я йшов з «Динамо». Коли закінчувався контракт. В «Металіст» кликали, але я там себе не бачу.
— Досі не бачиш?
— Так. «Динамо» Київ назавжди в моєму серці.
— Що для тебе зараз мотивація?
— Повернутися в збірну. Зустріти улюблених друзів – Гусєва, Олійника, Ярмоленка. Одягнути цю форму і знову тренуватися разом з хлопцями – для мене це велика честь. Для мене це на першому місці. Нинішня збірна – дуже технічна. Ярмоленко, Коноплянка Олійник – хлопці грають в дуже цікавий футбол,
- сказав Мілевський в ефірі «Футбол 1».