«Ми не будемо жертвувати Лігою Європи заради чемпіонату. Грати в єврокубках - це прогрес і величезний досвід як для мене, так і для футболістів. Враховуючи наші позиції в чемпіонаті, вдалі виступи в Лізі Європи дуже важливі для нас». - цитує Гурвеннека
«Динамо» грає в єврокубках щороку, тому у них більше досвіду, ніж у нас. Підопічні Реброва виграли свою групу, поступившись тільки Ольборгу. І в чемпіонаті України вони також йдуть без поразок. «Динамо» - велика команда, але вони пішли на тривалу перерву до першої зустрічі з нами проведуть тільки два тренувальних збори. Звичайно, погано, що матч відбудеться в Україні, але це означає тільки те, що вдома ми повинні зіграти дуже сильно. Я впевнений, що мої хлопці здатні на все.
footboom.com, посилаючись на orange.fr.