Генеральний директор донецького «Шахтаря» Сергій Палкін - про трансферну політику «гірників» в період зимового міжсезоння.
«Якщо не буде якихось продаж, то і придбань ми робити не будемо. - Більш того, вважаю, що випускники нашої академії себе досить добре зарекомендували. Вони гідні того, щоб ми звернули на них увагу і залучили в команду. Імена, думаю, ви прекрасно знаєте - це хлопці, які в «Іллічівці», в «Зорі»,
- цитує matchday.ua Палкіна, посилаючись на «Футбол 1».