Захисник команди київського «Динамо» Євген Макаренко прокоментував телеканалу «Футбол 1» факт зимового чемпіонства свого клубу.
- Думаю, тут заслуга і тренерського штабу, футболістів. Вже відносно давно не завойовували золоті медалі. Хочеться пограти в Лізі чемпіонів, спробувати себе на більш високому рівні. - повідомляє «Террикон».
- Як оцінюєте шанси «Динамо» на чемпіонство?
- Не хочу нічого говорити заздалегідь. Треба домагатися позитивного результату, тоді все буде добре.
Нагадаємо, що вчора Євген Макаренко повернувся з Франції, де проходив один з етапів реабілітації після успішної операції на ахілловому сухожиллі. Футболіст ще кульгає, але темпи відновлення викликають у лікарів оптимізм,