Футболісти «Чорноморця» перед відпусткою отримали частину заробітньої плати, яку їм не виплачували ще з серпня.
Варто зазначити, що гравцям «Чорноморця» ще належать преміальні за виступи в Лізі Європи.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Футболісти «Чорноморця» перед відпусткою отримали частину заробітньої плати, яку їм не виплачували ще з серпня.
Варто зазначити, що гравцям «Чорноморця» ще належать преміальні за виступи в Лізі Європи.