Гравці «Чорноморця» отримали частину зарплати

Футбол України 21 Грудня, 08:39
Гравці одеського «Чорноморця» отримали частину заробітньої плати, - повідомляє канал «Футбол 1».

Футболісти «Чорноморця» перед відпусткою отримали частину заробітньої плати, яку їм не виплачували ще з серпня.

Варто зазначити, що гравцям «Чорноморця» ще належать преміальні за виступи в Лізі Європи.